Přihláška na Ladermon Trail

Pohlaví
Stát
Trasa

Vyplněním registračního formuláře zároveň potvrzuji, že jsem se seznámil s podmínkami ochrany a zpracování osobních údajů v souvislosti s mou účastí na běžeckém závodu Ladermon Trail

Seznam přihlášených

Jméno Příjmení Ročník Trasa Tým / oddíl
Svoboda Lukáš 1979 15 km STS Červenka
Vltavský Petr 1978 30 km SALOMON/SUUNTO
Jaroslav Matonoha 1981 30 km Oddíl 2015
Marie Delingerová 1976 30 km Ski Fortex Moravský Beroun
Rostislav Bajtek 1983 30 km SPK @ NVPP
Michal Dockálek 1992 15 km CBS Red Star
Marek Lapáček 1976 30 km
Petr Láznička 1977 30 km Stěbořice
Roman Špičák 1993 30 km Titan Tri-life
Jaromir Kratky 1981 15 km
Tomáš Miček 1984 15 km Kripl gang
Leszek Plonka 1977 30 km NICHIAS Mikulov
Lukáš Němčík 1990 15 km NICHIAS Mikulov
Horak Radim 1990 15 km
Bára Čechová 1990 15 km
Kamila Mazánková 1989 15 km
Anežka Minichová 1986 15 km
Aleš Obr 1984 30 km HK TOP OL
Michal Palica 1980 15 km Šternberk
Karel Axmann 1983 30 km SKI-OB Šternberk
Tomáš Růžička 1982 15 km
Jakub Brumar 1989 15 km
Unai Kareaga 1981 15 km Gernika - Euskadi
Martin Hořínek 1981 30 km
Kateřina Adamíková 1975 15 km
Hana Hradilová 1974 15 km
Tomáš Lipina 1966 30 km MK Seitl Ostrava
Karel Krebs 1976 15 km Rychlé tepláky
Radek Zich 1984 15 km PSK Přerov
Tomáš Musil 1982 30 km Olomouc
Patrícia Puklová 1986 30 km Brno
Michal Cygánek 1979 30 km MK Prostějov
Michal Rodryč 1987 30 km ED6U ELEMIC RACING
Martin Vlach 1991 30 km JAPAsport.cz
Jan Lachnit 1980 30 km TJ Liga 100 Olomouc
Veronika Sobková 1981 15 km Bělkovice
Jan Tomašov 1958 30 km
Martin Tomašov 1989 30 km
Jana Hrachovinová 1964 30 km Ladermon Team
Lukáš Zimmermann 1979 30 km AQOL
Martin Hausknecht 1994 30 km Držovice
Martin Pleško 1988 30 km TJ Liga 100
Viktor Šandera 1977 15 km Kripl Gang
Petr Krečmer 1963 15 km Velká Bystřice
Martina Kaštylová 1991 30 km Smržice
Kostyantyn Zhelezov 1969 30 km TURIEC.RUN
Pavel Koranda 1979 30 km Ladermon Team
Radek Buchbauer 1976 15 km Ladermon Team
Vojtěch Chmelík 1988 30 km Bys3caMAN
Kamil Vrána 1979 30 km Kripl Gang
Šárka Tomašovová 1994 30 km
Ondřej Hájek 1983 30 km Bystřičtí hoňáci
Lukáš Jakl 1977 30 km Bystřičtí hoňáci
Václav Papeš 1984 30 km Lobodice
Pavel Šiška 1979 15 km Ladermon Team
Jitka Benešová 1980 30 km Olomouc
Martina Linhartová 1984 30 km KESBUK
Martina Hlavinkova 1986 30 km Zábřeh
Alice Hrabová 1987 15 km hraboši
Luboš Greschner 1978 30 km Magnus Orienteering
Radek Leszczynski 1975 30 km Ladermon Team
Josef Koláček 1986 30 km Velká Bystřice
Jan Kolorz 1985 30 km Olomouc
Roman Škrabiš 1978 30 km
Martin Cekl 1988 15 km Ladermon Team