Přihláška na Ladermon Trail

Seznam přihlášených

Jméno Příjmení Ročník Trasa Tým / oddíl
Vojtěch Blaťák 2000 30 km Sports Development Přerov
Olga Blaťáková 1970 30 km Sports Development Přerov
Matyáš Doležal 2002 30 km SK SKI-OB Šternberk
Petra Hajkova 1981 15 km Stará popelnice
Zuzana Jaklova 1983 15 km
Václav Baláček 1974 15 km Běháme z Jívové
Jan Peška 1976 15 km Hlinsko
Jozef Čurlej 1981 30 km O5 BK Furča Košice
Eva Čurlejová 1981 30 km O5 BK Furča Košice
Marek Tretera 1980 15 km AC Sportguides Rožnov p. R.
Zdeněk Fojtík 1980 30 km Nefňukej a makej
Tomáš Šafránek 1992 30 km KLIMATEX Running Team
Kateřina Ryšánková 1996 30 km KLIMATEX Running Team
Lucie Kalafutová 1983 15 km AC Sportguides Rožnov p. R.
Vlastimil Dudek 1980 30 km
Martin Foldina 1980 30 km
Petr Musil 1979 30 km
Mikšíková Petra 1990 15 km
Cieslar Michal 1981 30 km SPK/BsvČT
Lucie Vaculíková 1975 15 km TJ Sokol Mrsklesy
Roman Špičák 1993 30 km Titan Trilife
Jakub Sklenář 1983 30 km Veslařský Klub Olomouc
Holoubková Hana 1989 30 km Beskydští nomádi
Jaroslav Dobrý 1971 15 km ZTP P
Silvia Divékyová 1995 30 km Beskydští nomádi
Agirre Aitor 1993 15 km
Zbyněk Ořechovský 1969 30 km steppenwolf
Milan Nerad 1981 15 km
Damián Mock 1998 15 km ŠAKAL Kalša
Tomáš Flögel 1989 15 km OCR Runners Olomouc
Taťána Kvapilová 1983 30 km OCR Runners Olomouc
Monika Gemelová 1979 30 km
Tomáš Přibylka 1977 30 km
Nádeníček David 1986 15 km KESBUK
Petr Ondráček 1981 15 km KVS Olomouc
Kateřina Dohnalova 1976 30 km
Vít Otevřel 1988 30 km Columbia Montrail
Věra Bartalosová 1987 15 km
Bohuš Barbořák 1959 15 km TJ Liga 100 Olomouc
Petr Jankto 1971 30 km AD team
Jiří Čejka 1979 15 km Pro Život ♥
Poupa Jiří 1976 15 km Pro Život ♥
Tereza Trubáková 1989 15 km Pro Život ♥
Ondřej Pouč 1972 30 km Vyškov
Michal Unzeitig 1978 15 km Turbošneci Třebčín
Jarda Martinek 1969 30 km Trisk Olomouc
Marek Spáčil 1999 15 km Lopaty
Drahomír Hrůzek 1971 15 km AC SPORTGUIDES ROŽNOV POD RADHOŠTĚM
Lukáš Chmela 2004 30 km Tri bike koala Stevens mtb
Dušek Luděk 1974 15 km Klub Biatlonu Břidličná
Lucie Dopitová 1978 15 km Turbošneci Olomouc
Jana Nejezchlebová 1979 15 km Turbošneci Olomouc
Jiří Klement 1988 30 km DRESSME.CZ
Hilšer Pavel 1977 15 km
Jiří Kaláb 1978 15 km
Markéta Pernicová 1972 15 km TJ Gumárny Zubří
Josef Randus 1972 15 km AC Sportguides Rožnov p.R.
Simona Večeřová 1978 15 km Cycloracing Team
Zetr Xi 1993 30 km
Jan Válek 1995 15 km Lopaty
Kucian Martin 1977 30 km Turistika, bezky, alkohol
David Malec 1996 15 km Lopaty
Martin Kucian 1977 15 km Turistika, alkohol,bezky
Petr Novosád 1993 15 km
Petr Láznička 1977 15 km Stěbořice
Jakub Koníček 1993 30 km
Michal Šmoldas 1994 15 km X team
Lucie Šmoldasová 1991 15 km X-team
Tomáš Hampl 1991 15 km X-team
Luděk Zahrada 1977 15 km Koldovna
Jakub Hladiš 1987 30 km jakub.hladis@seznam.cz
Jaroslav Krátký 1972 30 km
Petra Zajicová 1979 15 km
Jan Zajíc 1978 30 km
Jan Horký 1971 30 km SOB Olomouc
Romana Brumlichová 1976 30 km BKNáchod
Karlos Bežec 1992 30 km
Ludek Dujka 1976 30 km
Lukáš Chlebek 1982 15 km TJ Liga 100 Olomouc
Andrea Krasulová 1987 15 km Krasula Team
Jan Hanuliak 1984 30 km
Vojtěch Kostka 1991 15 km
Lukáš Baran 1991 15 km Běžecký klub Kubánkov
Tereza Hanušová 1994 15 km
Zdeněk Votava 1983 30 km
Pavel Doležel 1970 30 km Ladermon Team
Jiří Husárek 1981 15 km Firbolg
Richard Vytásek 1987 30 km Extra Brno
Hana Mlčáková 1981 30 km Karpatské naděje
Adriana Nakládalová 1979 15 km Firbolg
Lukáš Jurník 1997 15 km Predátor Workout Olomouc
Josef Šándor 1984 15 km
Martin Langer 1984 30 km MOOLBIKE.CZ Olomouc
Martin Vepřek 1990 30 km OCR Runners Šumperk
Martin Gogela 2001 30 km Ak Olomouc
Libor Blaha 1985 30 km Last Minute
Lukáš Pilát 1985 30 km Last Minute
Lenka Chmelařová 1982 30 km BDM Team
Michal Robenek 1968 15 km
Ivan Melnyk 1986 30 km Kukurudza
Matěj Urbaczka 1996 30 km NVPP team
Vitezslav Latal 1982 30 km Infinity fighting sports
Miloslav Cileček 1989 15 km
Kristýna Petrovská 1995 15 km
Tomáš Rezný 1986 15 km
Adam Muras 1989 15 km Pro Dřeň na Dřeň
Vít Procházka 1977 30 km Lugano Sky Running Team
Adam Bernard 1984 30 km Pro Dřeň na Dřeň
Radim Plachý 1977 15 km Ladermon Team
Veronika Doleželová 1986 15 km ZVONEK SPORT Valašské Klobouky
Petr Filipec 1984 30 km Pro Dřeň na Dřeň
Lukáš Svoboda 1979 15 km STS Červenka
Petr Vltavský 1978 30 km SALOMON/SUUNTO
Jaroslav Matonoha 1981 30 km Oddíl 2015
Marie Delingerová 1976 30 km Ski Fortex Moravský Beroun
Rostislav Bajtek 1983 30 km SPK @ NVPP
Michal Dockálek 1992 15 km CBS Red Star
Marek Lapáček 1976 30 km
Petr Láznička 1977 30 km Stěbořice
Roman Špičák 1993 30 km Titan Tri-life
Jaromir Kratky 1981 15 km
Tomáš Miček 1984 15 km Kripl gang
Leszek Plonka 1977 30 km NICHIAS Mikulov
Lukáš Němčík 1990 15 km NICHIAS Mikulov
Radim Horák 1990 15 km
Bára Čechová 1990 15 km
Kamila Mazánková 1989 15 km
Anežka Minichová 1986 15 km
Aleš Obr 1984 30 km HK TOP OL
Michal Palica 1980 15 km Šternberk
Karel Axmann 1983 30 km SKI-OB Šternberk
Tomáš Růžička 1982 15 km
Jakub Brumar 1989 15 km
Unai Kareaga 1981 15 km Gernika - Euskadi
Kateřina Adamíková 1975 15 km
Hana Hradilová 1974 15 km
Tomáš Lipina 1966 30 km MK Seitl Ostrava
Karel Krebs 1976 15 km Rychlé tepláky
Radek Zich 1984 15 km PSK Přerov
Tomáš Musil 1982 30 km Olomouc
Patrícia Puklová 1986 30 km Brno
Michal Cygánek 1979 30 km MK Prostějov
Michal Rodryč 1987 30 km ED6U ELEMIC RACING
Martin Vlach 1991 30 km JAPAsport.cz
Jan Lachnit 1980 30 km TJ Liga 100 Olomouc
Veronika Sobková 1981 15 km Bělkovice
Jan Tomašov 1958 30 km
Martin Tomašov 1989 30 km
Jana Hrachovinová 1964 30 km Ladermon Team
Lukáš Zimmermann 1979 30 km AQOL
Martin Hausknecht 1994 30 km Držovice
Viktor Šandera 1977 15 km Kripl Gang
Petr Krečmer 1963 15 km Velká Bystřice
Martina Kaštylová 1991 30 km Smržice
Kostyantyn Zhelezov 1969 30 km TURIEC.RUN
Pavel Koranda 1979 30 km Ladermon Team
Radek Buchbauer 1976 15 km Ladermon Team
Vojtěch Chmelík 1988 30 km Bys3caMAN
Kamil Vrána 1979 15 km Kripl Gang
Šárka Tomašovová 1994 30 km
Ondřej Hájek 1983 30 km Bystřičtí hoňáci
Lukáš Jakl 1977 30 km Bystřičtí hoňáci
Václav Papeš 1984 30 km Lobodice
Pavel Šiška 1979 15 km Ladermon Team
Jitka Benešová 1980 30 km Olomouc
Martina Linhartová 1984 30 km KESBUK
Martina Hlavinkova 1986 30 km Zábřeh
Alice Hrabová 1987 15 km hraboši
Luboš Greschner 1978 30 km Magnus Orienteering
Radek Leszczynski 1975 30 km Ladermon Team
Josef Koláček 1986 30 km Velká Bystřice
Jan Kolorz 1985 30 km Olomouc
Roman Škrabiš 1978 30 km
Martin Cekl 1988 15 km Ladermon Team