Podmáčený Vrtov 2020

Vrtovská terénní jedenáctka je už tradiční závod „za kopcem“, takže také už tradičně tady má Ladermon každoročně slušné zastoupení. Letos po celonočním dešti silně podmáčená trať (zejména v dolních partiích okolo potoka), ale to už je tady vlastně také tradicí…

Z pohledu Ladermona asi největší překvapení první místo Pavelse na trase 6 km (28:33), kde porazil favorizovaného Petra Pospíšila, loňského vítěze. Mohutným finišem na posledním kilometru se mu podařilo proběhnout cílem jako prvnímu o deset vteřin před do té doby vedoucím Pospíšilem. Na pátém místě v mužích pak na stejné trase doběhl Vašek (31:14).

Na 11 km dlouhé trase Katka mezi ženami ve své věkovce neměla soupeřku, takže první místo (54:51). Potěší ale to, že mezi ženami zvítězila i v absolutním pořadí a potvrdila tak stabilní výkonnost.

V mužích obsadil Ladermon v nejsilněji obsazené věkové kategorii (40-49 let) pěkně za sebou páté, šesté a sedmé místo. Z Ladermonů byl tentokrát nejrychlejší předseda (50:39), který se tak dostal před Láďu (51:50); ten ale měl z minulého víkendu v nohách náročný ultra na Zázrivé. A na 7. místě ve stejné věkové kategorii pak doběhl Radim (53:55).

Foto postupně přídáváno.