Ladermon ve víkendových výsledovkách

Brněnský masakr - verze 30 km je terénní závod s celkovým převýšením přes 800 metrů. Žádná rovina… A to Ladermon umí 😊 Věrka tenhle brutus zvládla za 3:22 hodin – a díky ní bude náš tým premiérově zapsán ve výsledkové listině tohoto závodu na krásném 9. místě v kategorii (a 104. celkově).

V rodném kraji Emila Zátopka se na počest nejlepšího českého sportovce a olympionika 20. století běhá závod z Kopřivnice do Rožnova pod Radhoštěm. Marek na 22,3 kilometrů potřeboval 1:54 hod. (121. z 217 doběhnuvších do cíle, 51. v kat.). Také premiérový zápis Ladermon Teamu do výsledkových listin na tomto závodě!

V Pardubicích na silničním vinařském půlmaratonu je náš tým zapsán z minulých ročníků už víc než dobře…😊 A letos navázali Jirka s Michalem – cílem bylo běžet na 4:20/km, Michal v druhé polovině závodu však ještě dokázal zrychlit na cca 4:15/km a v cíli z toho byly kvalitní časy pro oba. Michal čipovým časem 1:30:09 atakoval hranici 90 minut! (31. místo mezi muži, 10. místo ve věkovce), Jirka čipový čas 1:33:11 (55/26).

A dva kvalitní víkendové výkony, bohužel bez zápisu našeho týmu ve výsledkové listině – v pátek se v Majetíně, na večerním běhu, blýskla Lenka, která pět kilometrů zvládla za 21:34 a doběhla si pro první místo mezi ženami (16. celkově). V sobotu na ni navázal Pavel P., který s průměrným tempem 4:14/km vyhrál Šumickou botu – závod na 10,4 km ve Zlínském kraji s převýšením 150 metrů (43:50 min.).