Ladermon štafeta bronzová v Olomouci

Olomoucký půlmaraton - ať se běží v jakémkoli termínu, je to většinou v sluncem rozpálených městských ulicích. A výjimkou nebyl ani ten letošní ročník (18. 6. 2022). I když se startovalo "až" v sedm večer, díky extrémně teplému počasí, které si tento víkend rezervovalo pobyt v České republice, to zase bylo "žrádlo". 

Ladermonním želízkem v této červnové výhni byla štafeta poskládaná Cekym. Radek Leszczynski předával po prvním úseku Kamile na druhém místě. Kamča jako žena nemohla konkurovat převážně čistě mužským štafetám, ale kontakt udržela, takže Miloš do třetího úseku vybíhal ze sedmého místa. Stíhačka tak mohla začít - na další předávce z toho už bylo třetí místo! A finišmen Ceky nenechal nikoho na pochybách, že by snad tahle sestava mohla o bronz přijít (1:31:01). Gratulace k bedně!

A díky Tomovi Tvarůžkovi (1:40:02), Radimovi Plachému (1:55:55) a Markovi Lapáčkovi (1:59:52) bude mít Ladermon zápis ve výsledkové listině i v kategorii jednotlivců. A také díky i všem ostatním, kteří na trasu vyrazili v dresu Ladermona, i když běželi v rámci jiných štafet a podobně.