Ladermon asfaltová výzva - aktuální stav

Od 1. 11. 2020 probíhá "virtuální" individuální závod na 16 kilometrů dlouhém silničním okruhu. Start (a cíl) je na parkovišti Burk, v Mar. Údolí, trasa vede přes Velkou Bystřici, Lošov, Sv. Kopeček, Radíkovskou věž a Posluchov. Silnice, a přesto vše v přírodě. 

Celý okruh je vedený na aplikaci Strava jako jeden segment. K zapsání času do průběžného pořadí je tedy nutné:

1. používat aplikaci Strava, kam se sportovní aktivita uloží a tím automaticky zapíše i do tabulky u tohoto segmentu (tuto aktivitu je nutné vést jako veřejnou).

2. startovat a končit opravdu v místě startu/cíle (pro jistotu se doporučuje spustit záznam pár desítek metrů před startem a vypínat naopak pár desítek metrů po proběhnutí cíle) - GPS hodinek/mobilu není někdy úplně přesná a pokud se cílem (startem) neproběhne byť jen o jediný metr (kvůli nepřesnosti GPS), Strava prostě segment nezaznamená.  

3. vybíhat směrem na Velkou Bystřici (nelze běžet okruh opačně).

4. Strava zaznamenává celkový čas, takže "pauzování" v průběhu běhu je možné, ale započítá se automaticky do celkového času (prostě jako na závodě, Strava na segmentu změří čas od okamžiku startu až do okamžiku proběhnutí cíle, žádné pauzy "neodečte").

Výzva končí 31. ledna 2021, průběžný stav viz níže. Všichni, kteří během těchto tří měsíců závod absolvují (a splní limit - mužský max. 1.30 hod., ženský max. 1.40 hod.) obdrží unikátní plaketku. Pro vítěze v mužské i ženské kategorii má Ladermon připraven hezký dárek. 

A podle toho opravdu nejrychlejšího se nejméně další rok bude tento segment na Stravě i jmenovat! :) Aktuálně tedy Koňo's asfaltový kroužek podle Jakuba Koníčka (1:02:50) - na fotografii.

https://www.strava.com/segments/26131675

a na Seznamu trasa: https://mapy.cz/s/cofagavumo

více také v předchozím příspěvku: https://www.ladermon.cz/ladermon-asfaltova-line-zavodni-vyzva