Ladermon asfaltová on line závodní výzva

V době on line závodů přichází i Ladermon s jednou, terénními podmínkami pro něj spíše netradiční výzvou. Nádherný silniční okruh přes Velkou Bystřici, Lošov, Sv. Kopeček, Radíkovskou věž a Posluchov, 16 km. Silnice a přesto všechno v barevné (nyní podzimní a v zimě snad i černobílé) přírodě. Tenhle okruh má vše - tempové úseky, táhlá stoupání i klesání. Prostě komplexní prověření aktuální formy - tréninkové a případně i té závodní.

Start + cíl parkoviště Burk, v Mar. Údolí. Kdy, s kým a za jakého počasí vyrazíš, si už volíš sám (sama). Celý okruh je vedený na aplikaci Strava jako jeden segment. Odběhneš a čas se automaticky zapíše (pokud tedy sdílíš sportovní aktivity i přes Stravu). 

Výzva platí do 31. ledna 2021 a pro vítěze v mužské i ženské kategorii má Ladermon připraven hezký dárek. Ale nejde jen o vítězství, prostě si tenhle okruh v rámci zpestření tréninkové přípravy zaběhni a uvidíš!

Podle zatím nejrychlejšího běžce (Martin Cekl, Ladermon Team) se tenhle unikátní króžek jmenuje "Cekyho asfaltový kroužek" - tak co, zůstane tohle doma v Ladermonu nebo se bude v průběhu výzvy název měnit? :)

https://www.strava.com/segments/26131675

a na Seznamu trasa: https://mapy.cz/s/cofagavumo